18.3 C
Kėdainiai

Stenduose – pristatomas Kėdainių kraštas

Naujausios naujienos

Mobilūs stendai, reprezentuojantys Kėdainius, jau apkeliavo beveik trečdalį Lietuvos savivaldybių. 2020-aisiais jie tęs savo kelionę – jau šių metų pavasarį pirmieji stendai bus Jurbarke. Lauko ekspozicijos apie Kėdainius tikslas – supažindinti su turtinga Kėdainių krašto istorija ir didingais architektūros paminklais bei privilioti Lietuvos gyventojus atvykti į Vidurio Lietuvos miestą ir patiems savo akimis pamatyti jo grožį bei išgirsti turtingą istoriją.

Jau 3 metus Kėdainių rajono savivaldybės administracijos iniciatyva į įvairius Lietuvos miestus perkeliami 5 mobilūs pažintiniai stendai. Dažniausiai stendai eksponuojami miestų centruose, jų  centrinėse aikštėse, skveruose ir gatvėse.

Vienas stendas – skirtas keliems Kėdainių krašto lankytiniems objektams. Juose mūsų krašto pasididžiavimas – Stiklių namas, Bakainių piliakalnis, Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus, Evangelikų reformatų bažnyčia, Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia bei Minaretas.

Nuo 2019 metų liepos mėnesio Kėdainių rajono lankytinas vietas  pristatantys mobilūs stendai buvo eksponuojami Kelmėje, Joniškyje, Pasvalyje, Rokiškyje, Molėtuose, Ukmergėje, Radviliškyje ir Rietave. 2018-aisiais informatyvūs stendai buvo Klaipėdoje, Plungėje ir Tauragėje, o 2017-aisiais stendai stovėjo Prienuose, Raseiniuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Birštone ir Raudondvaryje.

Mobilūs stendai – gera forma stiprinti Kėdainių krašto įvaizdį Lietuvoje ir skatinti turizmą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia