13.3 C
Kėdainiai

MB pertvarkymas į UAB

Naujausios naujienos

Jeigu Jūsų verslas auga, tai žinoma, labai džiugina. Augantis verslas yra sėkmė ne tik pačiam verslininkui, tačiau taip pat ir jo darbuotojams, žinoma, valstybei. Visgi, ne visada augimas pačioje pradžioje būna toks spartus. Dažnas padeda savo veiklas nuo pažymos, paskui kuria MB, galiausiai, keičia įmonę į UAB, kai ji jau tampa didelė ir pelninga.

Svarbiausia, kad MB pertvarkymas į UAB yra įmanomas. Tik reikalingi geri specialistai, kurie gali pasirūpinti, kad visi darbai bus atlikti greitai bei kokybiškai.
Juk versle labai svarbus tikslumas.

Pertvarkymo metu ne tik pakeičiamas juridinio statuso objektas, jo pavadinimas, tačiau taip pat ir nemaža dalis dokumentų, kurie “nusako” veiklos tipą, žinoma, kokiomis taisyklėmis bei kokiais reglamentais įmonė vykdo savo veiklą. MB pertvarkymas į UAB dažniausiai yra neatsiejamas ir nuo akcininkų subūrimo, kurių kiekvienas su savo indėliu (ne tik pinigais), tačiau taip pat ir žiniomis – padeda verslui geriau plėtotis.

Pertvarkymo metu įmonė taip pat gali sėkmingai veikti. Tačiau tuo metu ji nėra nei MB, nei UAB. Jos statusas ir yra “pertvarkoma įmonė”. Iki tol, kol galiausiai jos naujas statusas nebus įregistruojamas Juridinių asmenų registre – ji nėra tiksliai UAB’as. Įregistravimas reiškia, kad visi dokumentai yra sutvarkyti tinkamai, taip pat, kad jie yra patvirtinti notaro.

Svarbiausia, kad galimos kelios juridinio asmens pertvarkymo galimybės:

  1. Mažoji bendrija (MB) gali būti pertvarkoma į uždarąją akcinę bendrovę (UAB);
  2. Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) gali būti pertvarkoma į mažąją bendriją (MB).

Lygiai taip pat galimi pertvarkymai turint ir individualias įmones, tik tokiu atveju reikalingas visai kitų dokumentų sutvarkymas. Pertvarkymo metu svarbiausia yra gera komanda, specialistai, kurie kasdien su tuo dirba, tad jų indėlis bus reikšmingas naujos Jūsų veiklos ribose.

Kad ir koks šiuo metu yra Jūsų verslo tipas – reikia nepamiršti, kad jo perorganizavimas yra galimas, tad esant poreikiui – būtinai reikia pasinaudoti tokia galimybe. Juk geri žingsniai – našumas Jūsų verslui.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia