-2.7 C
Kėdainiai

Ukrainos piliečiai „Eurovaistinėse“ jau gali įsigyti reikiamus receptinius vaistus su valstybės kompensacija

Naujausi straipsniai

Ukrainos piliečiams atvykusiems į mūsų šalį svarbu joje gauti reikalingą sveikatos priežiūrą. Prie to jau prisitaikė ir „Eurovaistinių“ tinklas, kuriame Ukrainos piliečiai jau gali įsigyti reikiamus receptinius vaistus su valstybės kompensacija.

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Rolanda Lipnevičiūtė primena, kad sklandžiam aptarnavimui Ukrainos piliečiai turėtų būtų užsiregistravę migracijos tarnyboje ir turėti jų išduotą registracijos kortelę.

„Vos sulaukę Vidaus reikalų ministerijos ir SAM naujienų apie receptinių vaistų kompensavimą Ukrainos piliečiams, ėmėmės reikiamų darbų, kad pritaikytume savo sistemas ir galėtume sklandžiai aptarnauti žmones visame mūsų vaistinių tinkle. Taip pat paruošėme savo vaistininkus ir pritaikėme vaistų išdavimo tvarką“

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite