test
25.3 C
Kėdainiai

Tvarkomas „Kaštonas“ tampa patrauklesnis

Naujausios naujienos

Lapkričio 16 dieną Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis lankėsi Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriuje, kuriame baigiami kiemo tvarkymo darbai.

Šiais metais tai jau paskutiniai darbai, atliekami iš Savivaldybės biudžeto lėšų remontuoti biudžetinių įstaigų kiemus. Pagal priemonę „Remontuoti biudžetinių įstaigų kiemus“ Akademijos miestelyje, Kaštonų gatvėje darbus už 11 149,29 eurų atlieka UAB „Donersta“ darbuotojai.

Pasak mero V. Tamulio, Savivaldybės finansinės galimybės taip pat ribotos ir iškart visų įstaigų sutvarkyti negalima. Tačiau, atsižvelgdama į ugdymo įstaigų poreikius, Savivaldybė kiekvienų metų biudžete numato lėšų nedideliems įstaigų remonto darbams atlikti.

Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus vedėja Lina Činikienė ir skyriaus kolektyvas džiaugiasi darbininkų atliekamu greitu ir kokybišku darbu.

Šiais metais pagal priemonę „Rekonstruoti / įrengti / modernizuoti Kėdainių rajono gatvių apšvietimą“ tai pat buvo skirta ir įgyvendinta iš Savivaldybės biudžeto lėšų įrengti ir modernizuoti Kėdainių rajono gatvių apšvietimą Kaštonų gatvėje, Akademijos miestelyje. Šiuos darbus už 6 697,68 eurų atliko UAB „Mazgas“.

Dabar tiek švietimo įstaigų darbuotojai, tiek vaikai ir jų tėveliai gali įstaigą pasiekti puikiai apšviesta gatve tiek anksti ryte, tiek vėlų vakarą.

Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriuje šiuo metu yra ugdomi 89 vaikai.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia