11.6 C
Kėdainiai

„Spindulio“ mokykloje – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komanda

Naujausios naujienos

Vasario 21 dieną Kėdainių „Spindulio“ mokykloje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komanda.

Pasak patarėjo bendrojo (įtraukiojo) ugdymo klausimais Igno Gaižiūno, ministerijos atstovai lanko visos šalies specialiąsias mokyklas, susipažįsta su jų veikla, ištekliais.

Kartu su svečiais iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos mokyklą aplankė ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Mokyklos kolektyvas atvirai papasakojo, kuo gyvena jų įstaiga, kokie vaikai joje mokosi. Direktorius Juozas Jančius atvirai kalbėjo apie pasiekimus ir problemas.

Mokyklos bendruomenė daro viską, kad čia vaikai turėtų kiek galima saugesnę ir sveikesnę aplinką. Mokykloje negailima dėmesio ne tik ugdymui, bet ir neformaliajam švietimui.

Mokykla – aktyvi įvairių projektų dalyvė.

I. Gaižiūnas po pažinties su „Spindulio“ mokykla padėkojo už šiltą priėmimą ir sakė, kad nori perduoti kelias ministerijos žinias: „Ministerijos vadovai tikrai  nori, kad tokios mokyklos mūsų šalyje išliktų. Tai, ką čia pamatėme, palieka labai gerą įspūdį. Mes kviečiame mokyklas būti atviresnėmis, kad jose besimokantys vaikai aktyviau dalyvautų visuomeniniame bendruomenių gyvenime. Labai raginame ieškoti galimybių bendradarbiauti su kitomis mokyklomis savame krašte. Dar norime, kad mokyklų specialistai daugiau bendrautų su kolegomis, dalytųsi patirtimi su bendrojo lavinimo mokyklų pedagogais. Yra planų kurti regioninius – metodinius specialiųjų mokyklų centrus. Tai dabar vykdome stebėseną ir spręsime, kurios mokyklos galės išaugti į tokius centrus. Kėdainių „Spindulio“ mokykla turi tam potencijos,  tik dar reikėtų šiek tiek padirbėti kai kuriose pozicijose“.

Rajono mero V. Tamulio teigimu, toks ministerijos atstovų vizitas yra sveikintinas: „Labai gerai, kai mokyklų gyvenimas pamatomas iš vidaus. Po atvirų pokalbių su pedagogais bus lengviau priimti sprendimus“.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia