11.6 C
Kėdainiai

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, būtinai palyginkite skirtingus skolintojus

Naujausios naujienos

Kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai pritrūko pinigų. Nesvarbu, ar tai būtų atostogos, kai pastebėjote, kad išleidote per daug, o gal tiesiog laikas, kai iki atlyginimo dar reikia palaukti, bet pinigai jau baigėsi. Visais šiais atvejais gali padėti nedidelė paskola, kuri šiandien suteikiama vos per kelias minutes. Nereikia keliauti į banką, paskolą galima gauti internetu arba telefonu pasirinkus patikimą paslaugos davėją.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis paskolą?

Lietuvoje yra nemažai paskolos davėjų, kurie siūlo nedidelius kreditus patrauklios kainomis. Su jų siūlomomis paslaugomis galima susipažinti adresu kreditai.info/paskolos-internetu. Čia rasite dažniausiai pasirenkamus kreditorius, kurie Lietuvos rinkoje veikia jau ne vienerius metus. Paspaudę mygtuką „Apie įmonę“, galėsite susipažinti su svarbiausia įmonės kontaktine informacija bei sužinoti, kiek laiko rinkoje ši įmonė jau veikia. Patirtis yra vienas svarbiausių kriterijų, kurie renkantis užtikrins, kad įmonės teikiamos paslaugos yra patikimos ir kokybiškos.

Be to, peržvelgę sąrašą pamatysite ir kitą svarbią informaciją apie tai, kokiomis sąlygomis paskola suteikiama. Ši informacija leis palyginti skirtingus skolintojus.

• Skolinimosi suma. Priklausomai nuo to, iš ko skolinsitės, galite gauti nuo 50 iki 15 000 eurų kreditą. Tai yra nedidelė paskola, kuri gali būti suteikiama vos per kelias minutes, jeigu atitinkate visus keliamus kriterijus. Svarbiausia – patikima kredito istorija.

• Kredito suteikimo terminas. Dažniausiai greitas kreditas imamas keliems mėnesiams, tačiau skirtingi kreditoriai siūlo itin lankstų skolinimosi laikotarpį, kuris, priklausomai nuo pasiskolintos sumos, gali siekti ir 60 mėnesių.

• Papildomos paslaugos. Jeigu jau turite paskolų ir su jomis susitvarkyti atrodo sudėtinga, rinkitės skolintis iš to kreditoriaus, kuris teikia refinansavimo paslaugą. Tai puikus būdas palengvinti savo biudžeto planavimą. Nebereikės skirtingų įmokų mokėti skirtingiems gavėjams. Pasinaudoję refinansavimo paslauga, galite netgi pagerinti savo paskolų grąžinimo sąlygas.

• Specialūs pasiūlymai. Jeigu ieškote, kaip pasiskolinti pigiau, pasinaudotkite pasiūlymais, kuriuos skelbia kreditoriai. Pavyzdžiui, galbūt kažkas iš kredito davėjų kaip tik šiuo metu paskelbė pasiūlymą, jog pirmoji paskola gali būti suteikta nemokamai. Tai puiki proga sutaupyti.

Kaip palyginti skolintojų siūlomas sąlygas?

Minėtame sąraše pagrindinė skelbiama informacija yra tik orientacinė. Rinkoje veikia nemažai paskolų davėjų, todėl natūralu, kad jie, konkuruodami tarpusavyje, stengiasi klientams pasiūlyti kuo geresnes sąlygas. Tad verta žinoti, kad kiekvienas paskolos gavėjas yra vertinamas atskirai tuomet, kai užpildo paskolos prašymą. Tad pirmiausia, norėdami palyginti skirtingus skolintojus, pasinaudokite patikusių skolintojų paskolos skaičiuoklėmis. Taip sužinosite, kokiomis sąlygomis šiuo metu suteikiamos paskolos. Tuomet užpildykite paskolos prašymą ir nurodykite savo situaciją. Kreditorius susisieks su Jumis parengęs būtent Jums pritaikytą pasiūlymą. Gavę kelis pasiūlymus iš kreditorių ir juos palyginę, galėsite išsirinkti geriausią ir labiausiai tenkinantį Jūsų poreikius. Tai puikus būdas pasiskolinti pinigų ir tai padaryti geriausiomis sąlygomis.

„Partnerio straipsnis”

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia