13.3 C
Kėdainiai

Pirmą kartą Rajono tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės taryba ruošiasi neeiliniam posėdžiui, kuris balandžio 3 dieną pirmą kartą vyks nuotoliniu būdu.  „Labai tikiuosi, kad vieningai sutarsime ir rajono tarybos nariai greitai priims sprendimą dėl lėšų perskirstymo, nes ekstremaliomis sąlygomis gyventojų sveikatos ir saugumo užtikrinimui reikalingos išlaidos yra daug didesnės, o ginčytis laiko nėra“, – sakė rajono meras Valentinas Tamulis.

Rajono meras prieš Tarybos posėdį asmeniškai laišku kreipėsi į kiekvieną Tarybos narį, taip kviesdamas palaikyti parengtą sprendimo projektą dėl vasario mėnesį suformuoto biudžeto perskirstymo.  Mero Valentino Tamulio prašymas visiems Tarybos nariams – palaikyti sprendimo projektą – iš kitų priemonių padidinti savivaldybės administracijos direktoriaus fondo lėšas daugiau kaip 300 000 eurų. Tai padės efektyviai spręsti visas šiuo metu savivaldybėje kylančias problemas, susijusias su šia neeiline situacija. Meras tikisi visų Tarybos narių supratimo ir palaikymo kartu sprendžiant šiuo sunkiu laikmečiu iškilusias problemas.

Neeilinis, 11-asis, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks 2020 metų balandžio 3 dieną 9:00 valandą nuotoliniu būdu. Toks reikalavimas atsirado ne tik verslui, gyventojams, bet ir rajono tarybos darbui. Kėdainių rajono savivaldybės administracija tam specialiai įsigijo vaizdo konferencijų platformos „Zoom“ programos licenciją. Praeitą savaitę jau vyko organizaciniai paruošiamieji darbai tam, kad techniškai būtų įmanoma vesti posėdį. Taip pat buvo apmokyti Tarybos nariai ir paaiškinta, kaip reikės jungtis į posėdį iš savo vietos, ir balsuoti. Gyventojai, kaip ir iki šiol, galės stebėti Tarybos posėdžio transliaciją. Tarybos nariai jau bandė prisijungti po vieną, kad posėdis penktadienį įvyktų.

Tarybos posėdyje bus svarstomas vienas klausimas „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 28 d. sprendimo Nr. TS-1 „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto tvirtinimo“ pakeitimo“. Biudžeto perskirstymo reikia tam, kad būtų galima padidinti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo fondą, iš kurio bus apmokamos patirtos išlaidos per ekstremalią situaciją savivaldybėje.

Tarybos posėdžiui parengti sprendimų projektai – skelbiami savivaldybės interneto svetainėje www.kedainiai.lt. Juos galite surasti ir su jais susipažinti skyriuje „E. Demokratija“–„Tarybos sprendimų projektai“ arba „Tarybos posėdžiai“.

Kovo mėnesį suplanuotas eilinis Tarybos posėdis dėl karantino apribojimų neįvyko. Visi jame turėję būti svarstomi klausimai – nukelti neribotam laikui.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia