-2.7 C
Kėdainiai

Pareigūnams, kurie užsikrėtė koronaviruso infekcija, atlikdami tarnybines pareigas, bus mokamos kompensacijos

Naujausi straipsniai

Šiuo metu valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje 24 pareigūnams yra nustatyta koronaviruso infekcija. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, įvertinęs socialinių partnerių siūlymą, priėmė sprendimą, kad tiems pareigūnams, kurie dėl šios infekcijos tapo laikinai nedarbingi dėl tarnybinių pareigų atlikimo arba kai laikinasis nedarbingumas susijęs su tarnybiniu pareigų atlikimu,  bus kompensuojamas vidutinio jų darbo užmokesčio ir gautos ligos išmokos skirtumas.

Pareigūnas turės pateikti prašymą skirti vidutinio jo darbo užmokesčio ir gautos ligos išmokos skirtumo kompensaciją. Taip pat jis turi pateikti dokumentus, patvirtinančius laikinojo nedarbingumo ryšį su tarnybinių pareigų atlikimu, arba jų kopijas. Jeigu tokių dokumentų nėra, pareigūnas turėtų nurodyti aplinkybes, pagrindžiančias laikinojo nedarbingumo ryšį su tarnybinių pareigų atlikimu. Pareigūno pateiktus dokumentus įvertinus sudarytai komisijai, bus priimtas sprendimas dėl kompensacijos. 

Išsamesnė informacija dėl kompensavimo procedūrų struktūriniams padaliniams bus pateikta artimiausiu metu.  

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite