test
18.3 C
Kėdainiai

Kovo 11-osios renginiai uždarose patalpose nevyks

Naujausios naujienos

Informuojame, kad Kėdainių rajone paskelbus gripo epidemiją ir atsižvelgiant į visas Valstybės ekstremaliųjų situacijų centro rekomendacijas – masiniai iškilmingi Kovo 11-osios renginiai uždarose patalpose nevyks. Labai atsiprašome visų, planavusių dalyvauti Kovo 11-osios minėjime ir koncerte Kėdainių arenoje, kovo 10 dieną forume Kultūros centre. Nuoširdžiai viliamės, kad nesugadinome Jums nuotaikos, nes šiuo metu svarbiausia – Jūsų sveikata ir saugumas.

Mielieji, būkite išradingi, švęskite namuose su artimaisiais. Sugalvokite linksmų dalykų: pieškite su vaikais, žaiskite stalo žaidimus, išsikepkite pyragą, išsikelkite vėliavą  ir būtinai prisiminkite tuos, kurie prieš 30 metų padovanojo mums laisvę, vėliau ją apgynė ir mes galime džiaugtis gyvendami laisvoje šalyje.

Kėdainių kultūros centras, pasibaigus epidemijai, paskelbs renginių datas ir planus. Tikrai turėsite, kur prasmingai praleisti savo laisvalaikį. Minėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį galime visus metus ir jam skirti kitus mūsų rajono renginius.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia