test
25.3 C
Kėdainiai

Kėdainių rajono Skiepijimo centras dirbs ir šeštadienį

Naujausios naujienos

Joninių dieną, birželio 24 d., Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC) iš viso buvo paskiepyta 238 asmenys, iš jų pirmąją ,,BioNTech/ Pfizer“ gamintojo ,,Comirnaty“ vakcinos doze buvo paskiepyta 32 pacientai, o antrąją doze (revakcinavosi) 206.

Iš anksto užsiregistravusieji atvyko nurodytu laiku, niekam laukti eilėje nereikėjo, visi buvo puikios Joninių nuotaikos. Trys pacientai pasiskiepyti nuo COVID-19 atvyko savo gimimo dieną.

Keletas pacientų atvyko be išankstinės registracijos, tai galėjo padaryti vietoje. Buvo tokių, kurie antrąja doze turėjo pasiskiepyti Vilniuje, bet atvykę pas tėvus į Kėdainius, atšaukė revakcinaciją ir atvyko pasiskiepyti į Kėdainių rajono Skiepijimo centrą.

Primename, kad tie asmenys, kurie pirmą kartą skiepijosi birželio 5 d., revakcinacijai prašome atvykti birželio 26 d., šeštadienį. Be išankstinės registracijos galėsite pasiskiepyti ir pirmąja ,,Comirnaty“ vakcinos doze. Tereikia atsinešti asmens dokumentą.

Tie asmenys, kuriems praėjo ne mažiau negu keturios savaitės po pirmojo „AstraZeneca“ gamintojo „Vaxzevria“ vakcinos skiepo, gali atvykti ankstesnei revakcinacijai. Norintiems bus galimybė pasiskiepyti ir pirmąją „Vaxzevria“ vakcinos doze.

Skiepijimo centras (VšĮ Kėdainių PSPC) birželio 26 d. dirbs nuo 8 iki 12 val.

Užsiregistruoti vakcinacijai galite:

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia