12.6 C
Kėdainiai

Kėdainių rajono merui Valentinui Tamuliui įteikta Lietuvos Ministro Pirmininko padėka

Naujausios naujienos

Šiandien (2020-12-01) Vyriausybės atstovas Kauno ir Marijampolės apskrityse Andrius Cechanavičius lankydamasis Kėdainių rajono savivaldybėje merui Valentinui Tamuliui įteikė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėką už konstruktyvų bendradarbiavimą ir indėlį puoselėjant savo krašto bendruomenę bei stiprinant savivaldą ir medalį „ Už bendrą darbą Lietuvai“.

Pagrindinė Vyriausybės atstovo funkcija – prižiūrėti, ar savivaldybės laikosi Konstitucijos, įstatymų ir ar vykdo Vyriausybės sprendimus.

Vyriausybės atstovas sveikindamas merą padėkojo už jo kaip savivaldybės vadovo indėlį kuriant Lietuvos ateitį. Susitikime Vyriausybės atstovas Andrius Cechanavičius trumpai pristatė su kokiais sunkumais tenka susidurti savivaldybėms, ypač toms kuriose nustatomi ligos židiniai, ribojami darbai dėl šalyje esančios situacijos. Domėjosi, kas vyksta Kėdainiuose, kaip tvarkomasi su esama situacija ir išreiškė pastebėjimą, kad iki šiol kartu bendrauti ir spręsti kylančias problemas pavyko sklandžiai bei džiaugėsi, kad savivaldybėje kylantys klausimai išsprendžiami konstruktyviai ir greitai.

Meras Valentinas Tamulis patikino, kad pagrindiniai darbai nestoja daroma viskas, ką galima daryti šiuo pandemijos laikotarpiu. Infrastruktūros darbai vyksta pilnu pajėgumu. Savivaldybė prisitaiko prie esamos situacijos. Asmenų saviizoliacija, nuotolinis darbas ir darbas vien tik ryšio priemonėmis nepadeda sukurti glaudaus ryšio ne visada pavyksta operatyviai išspręsti kai kurių klausimų tačiau stengiamasi mobilizuotis ir dirbti taip, kad kuo mažiau pajusti karantino daromą įtaką.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia