test
25.3 C
Kėdainiai

Kėdainiai – nebepriklauso prie didelės rizikos dėl koronaviruso infekcijos savivaldybių, bet turime naują užsikrėtimo atvejį

Naujausios naujienos

Porą savaičių Kėdainiai priklausė prie savivaldybių, kuriose epidemiologinis rodiklis 100 tūkst. gyventojų viršija Lietuvos vidurkį bei yra didesnis už 5, ir per paskutines 14 dienų buvo nustatytas daugiau nei vienas užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejis. Džiugu, kad nuo šios savaitės tarp tokių savivaldybių Kėdainių rajono savivaldybės jau nebėra. Tačiau bloga žinia ta, kad  rugpjūčio 8 d. buvo patvirtintas naujas infekcijos atvejis vyresnio amžiaus Kėdainių rajono gyventojui.

Epidemiologinės diagnostikos metu išsiaiškinta, kad asmuo neturėjo kontakto su galimai COVID-19 sergančiu asmeniu, ligos simptomų neturi, išvykęs į užsienį nebuvo. Tyrimas buvo atliktas asmeniui patekus į VšĮ Kėdainių ligoninės Priėmimo skyrių dėl kitų priežasčių. Siekdamas suvaldyti užkrečiamųjų ligų plitimą, NVSC vykdo COVID-19 atvejo epidemiologinį tyrimą (apklausia asmenis, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes, sąlytį turėjusius asmenis bei kitą epidemiologiškai svarbią informaciją). Šiuo metu yra nustatyta 17 artimą sąlytį turėjusių asmenų. Viešuoju transportu nesinaudojo. 

Šiuo metu Kėdainių r. sav. yra patvirtinta 12 Covid-19 infekcijos atvejų, iš jų 4 asmenys yra pasveikę.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia