test
17.3 C
Kėdainiai

Kaip išsirinkti TV spinteles?

Naujausios naujienos

Tad į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti renkantis tokį baldą, kad derintų praktiškumą su grožiu? Štai atsakymai į šiuos svarbius klausimus.

TV staliukai ir interjero stilius

Tokie baldai – nepaisant gana mažų matmenų – gali visiškai pakeisti interjero išvaizdą. Gali papildyti patalpos stilių arba jo neatitikti. Nenuoseklumas, žinoma, ne visada yra blogai, jei pasirenkame eklektiką, t. y. įvairių stilių maišymą. Tačiau jei norime tinkamo apdailos elementų derinio, tuomet verta rinktis tokias TV spinteles, kurios derės prie kitų baldų, pvz., pagal spalvą.

Svarbus yra dydis

Svarbiausias klausimas renkantis RTV spintą yra jos matmenys. Nuo jų priklauso, ar pasieksime tinkamo komforto ir ar baldas puikiai derės prie svetainės. Pirmiausia verta atkreipti dėmesį į aukštį – jei jis bus tinkamas, žiūrėdami televizorių turėsime didžiausią komfortą.  Kitas atrankos kriterijus – tokio baldo dydis. Šiame etape reikia atsižvelgti ne tik į televizoriaus matmenis, bet ir į tai, kad toks baldas nebūtų per didelis, palyginti su kambario dydžiu. Todėl reikėtų atsižvelgti į baldo plotį, kuris dažniausiai svyruoja nuo 120 iki 210 cm. Geriausia rinktis taip, kad spintelė būtų platesnė nei įrenginio įstrižainė, optimaliai apie 5 – 10 cm.

Ne mažiau svarbus yra funkcionalumas

TV staliukai arba spintelės turėtų būti taip pat funkcionalios. Todėl puikiai tiks variantai su praktiškais stalčiais ir skyreliais, arba papildomomis lentynomis. Būtent jų dėka svetainėje bus galima sutalpinti daugybę daiktų ir smulkmenų ir net vaikiškų žaislų. Tokie baldai taip pat yra puikus būdas parodyti savo kompaktinių diskų, knygų ar vinilinių plokštelių kolekciją. Tačiau šiuo atveju verta įsigyti šiek tiek didesnį modelį, kuriame galima bus viską sutalpinti. Žinoma, negalima pamiršti tokio dalyko kaip baldų stilius. Retro stiliaus svetainei puikiai tiks seno stiliaus spintos. Moderniame interjere puikiai tiks dizainerio sukurtas televizoriaus staliukas, kurių rinkoje yra daugybė.

Kaip matote, TV spinteles reikia rinktis apdairiai ir apgalvotai, kad neapkrauti interjero per dideliais baldais, o kartu ir tinkamai išnaudoti turimą erdvę. Keli praktiniai patarimai turėtų padėti tinkamai tai įgyvendinti.

Partnerio straipsnis

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia