-2.1 C
Kėdainiai

Ką daryti, kad kalėdinė eglutė ilgiau puoštų namus?

Naujausi straipsniai

Vienas svarbiausių akcentų norint, kad eglutė išliktų kuo ilgesnį laiką žalia – jos drėkinimas. Būtina eglutę pamerkti į vandenį. Daugelis klysta ir gyvą kirstą eglutę laiko smėlyje. To negalima daryti. Būtina, kad eglutė būtų pamerkta į vandenį, o inde nuolatos liktų vandens.

Parsinešus eglutę į namus patartina nupjauti 3 cm eglutės koto. Nukirstos eglutės tampa apmirusiomis, o nupjovus dalį koto eglutė gali lengviau pasisavinti vandenį.

Negalima eglutės laikyti prie radiatoriaus, ar kitų šilumos skleidėjų. Rekomenduojama nestatyti Kalėdinės eglės prie šilumos centrų. Išsirinkite vietą, kur eglutė negautų didelio karščio.

Eglutės savo spyglius gali išlaikyti iki 3 savaičių, todėl prieš perkant eglutę reiktų pasidomėti ir kada ji buvo kirsta. Eglutę pirkti likus kelioms savaitėms iki švenčių. Būsite garantuoti, kad iki švenčių pabaigos ji bus žalia, žinoma, spygliai krenta nuolatos, tačiau eglutė 3 savaites gali būti reprezentatyvi.

Nukirstos eglutės iškart negalima nešti į namus. Patartina, kad eglutė 3 dienas būtų laikoma kieme, nes nukirstą eglutę iškart nešti į šiltas patalpas – nepatartina.

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite