7.3 C
Kėdainiai

Iš kur rasta žemės ūkio technikos įranga, aiškinasi pareigūnai

Naujausi straipsniai

Lapkričio 11 d., Kėdainių r., Šėtos mstl., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė asmenį, pas kurį rasta galimai nusikalstamu būdu įgyta žemės ūkio technikos įranga (GPS antenos, valdymo monitoriai ir kt., iš viso 25 vnt.).

Įtariamajam (gim. 1981 m.), kuris turimais duomenimis anksčiau neteistas, paskirtos kardomosios priemonės – pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas. Galimai nusikalstamu būdu įgyti daiktai paimti, aiškinamasi jų įgijimo aplinkybės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d., dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės Varėnos m. prokuratūros prokurorai.

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite