-2.7 C
Kėdainiai

Informacija apie medžių pašalinimo ir genėjimo darbus

Naujausi straipsniai

Informuojame, kad Kėdainių mieste, bus genimi medžiai:

2 vnt. gluosniai, saugotini, augantys valstybinėje žemėje, prie Chemikų g. 7, Kėdainiuose;

5 vnt. liepos, saugotinos, augančios valstybinėje žemėje, prieš Kosmonautų g. 26, Kėdainiuose;

2 vnt. klevai, saugotini, augantys valstybinėje žemėje, prie Chemikų g. 6 ir 8, Kėdainiuose;

3 vnt. klevai ir 1 vnt. liepa, saugotini, augantys valstybinėje žemėje, J. Basanavičiaus g. 15, Kėdainiuose.

Medžiai bus genimi taikant figūrinį genėjimo būdą, lajai suteikiant ovalo formą, kadangi medžiai neestetiškai atrodo, šakos ataugusios, medžiams jau ankščiau buvo taikytas šis genėjimo būdas.

Informuojame, kad Kėdainių mieste, bus pašalintas medis:

1 vnt. gluosnis 67 cm skersmens 1,3 m aukštyje, saugotinas, augantis valstybinėje žemėje, prie J. Basanavičiaus g. 77, Kėdainiuose, kadangi yra pažeistas stiebo ir šaknų puvinio, kelia pavojų gyventojams, jų turtui, daugiabučiui pastatui.

Medžių atkuriamosios vertės kompensacija nebus skaičiuojama. Jų pašalinimui ir genėjimui yra priimti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos sprendimai išduoti leidimus kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius.

Leidimų įsigaliojimo terminas 2022 m. balandžio 7 d.

Kontaktai:

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyresn. specialistė Agnė Čerenkovaitė-Sinickienė, tel. 8 347 69545.

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite