12.6 C
Kėdainiai

Ieško galimybių spręsti josvainiečių problemas

Naujausios naujienos

Josvainių miestelio P. Cvirkos gatvės 6-ojo namo gyventojai kreipėsi į rajono savivaldybės vadovus, kad pastarieji padėtų spręsti namo nuotekų problemas.

Šio namo gyventojai susidūrė su problema, kai sugedo dar sovietmečiu įrengta nuotekų sistema: pastaruoju metu labai greitai pildosi nuotekos įrengtuose rezervuaruose ir kyla grėsme, kad jos gali pradėti tekėti į gretimą sklypą.

Rajono vadovai jau kreipėsi į bendrovę „Kėdainių vandenys“, kad būtų išsiaiškinti visi galimi šios problemos sprendimo variantai.

Problemą aštrina tai, kad  P. Cvirkos gatvės sklypai gana vandeningi, matyt, ten esama paviršinių šaltinių. Tad į nuotekų rezervuarus subėga ne tik nuotekos, bet ir požeminiai vandenys.

Į Josvainius nuvažiavęs rajono meras Valentinas Tamulis kartu su Josvainių seniūnijos seniūnu Algimantu Sirvidu apžiūrėjo vietovę, susitiko su gyventojais ir tarėsi dėl galimų problemos sprendimo būdų. Pasak seniūno, Josvainių miestelyje beveik visose gatvėse nutiesti  vandentiekio ir nuotekų tinklai, be komunikacijų likusios vos kelios gatvės.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia