test
17.3 C
Kėdainiai

Dėl asbestinio šiferio atliekų

Naujausios naujienos

Kviečiame individualių namų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2022 m. keisti asbestinio šiferio stogus arba jau pasikeitusius tokius stogus ir sukaupusius minėtas atliekas, kreiptis į savivaldybės administraciją el. p. agne.sirkiene@kedainiai.lt arba tel. 8 347 69 544 iki 2021 m. gruodžio 20 d. nurodant individualaus pastato savininką (-us) ir (ar) valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Gavus  finansavimą iš Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros asbesto turinčių gaminių (asbestinio šiferio) atliekos bus surenkamos apvažiavimo būdu, atliekų surinkėjui atvykus į vietą registracijos metu nurodytais adresais. Asbesto turinčių gaminių (asbestinio šiferio) atliekų surinkimo data (grafikas) bus paskelbta pasibaigus registracijai bei Kėdainių rajono savivaldybės administracijai atlikus viešųjų pirkimų procedūras ir parinkus šių atliekų surinkėją.

Asmenys, dalyvaujantys ES Struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšomis finansuojamuose asbestinių stogų keitimo projektuose, kuriuose yra numatytas finansavimas susidariusių asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimui, transportavimui ir šalinimui, registracijoje dalyvauti negali.

Atkreipiame dėmesį, kad visos asbesto atmainos yra pripažintos kancerogenais, tad saugiai nepašalintos asbesto turinčių gaminių atliekos kelia didelį pavojų žmonių sveikatai.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia