12.6 C
Kėdainiai

Daugėja į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų

Naujausios naujienos

Spalio 26 – lapkričio 1 d. į Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybą daugiausia kreiptasi dėl į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų – 189 kartus. 

Iš viso spalio 26 – lapkričio 1 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 421 pranešimą.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 40 kartų, apie medžioklės – 21. Dėl netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 28 kartus, atliekų deginimo 29, nuotekų – 7, vandens taršos – 9, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 3, neteisėtų kirtimų – 15, oro taršos – 27 kartus.

Atėjus ilgesniam tamsiajam paros metui Pranešimų priėmimo tarnyba gauna daugiau pranešimų apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus. Praėjusią savaitę dėl tokių įvykių kreiptasi 189 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 151).

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 25 kartus.

Apie žvejybos pranešimus buvo pranešta 15 kartų (12 pasitvirtino), 6 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus – 5 pasitvirtino. Apie vandens taršą pranešta 1 kartą (pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 1 kartą (pasitvirtino). Apie nuotekas pranešta 1 kartą, atvejis pasitvirtino. 

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ir prašo apie aplinkos apsaugos pažeidimus pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia