-4.7 C
Kėdainiai

Darbą pradėjo nujasis bendrovės „Kėdbusas” dirketorius

Naujausi straipsniai

Šiandien (2020-12-16) savo pareigas pradeda eiti naujasis UAB „Kėdbusas“ direktorius Remigijus Naujokas.

Sprendimas priimti į pareigas konkursą laimėjusį pretendentą buvo priimtas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui gavus Specialiųjų tyrimo tarnybos informaciją apie kandidatą. 

Paskelbus konkursą į UAB „Kėdbusas“ direktoriaus vietą, dokumentus dėl dalyvavimo  buvo pateikę 2 pretendentai. Konkurse dalyvavo tik vienas kandidatas – Remigijus Naujokas. Pretendentas pateikė konkurso dokumentus ir veiklos programą. Įvykus konkursui komisijos vertinimu pretendentas buvo pripažintas laimėtoju. 

Remigijus Naujokas anksčiau dirbo UAB „Kėdainių butai“ vadovo pareigose. Nuo 2020 metų spalio 6 dienos laimėjęs konkursą jis dirbo Kėdainių rajono savivaldybės administarcijos vyriausiojo specialisto civilinei ir priešgaisrinei saugai pareigose.

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite