-2.7 C
Kėdainiai

Aro Gibiežos „Namų turas“: Kėdainiai

Naujausi straipsniai

Garsiausio Lietuvos motoakrobato Aro Gibiežos „Namų turas“ – tai jo, Nerijaus Malinausko, Šarūno Kezio ir Virgilijaus Dikšo duoklė gimtinei. Tai – jau antra šių keturių atletų kelionė per penketą Lietuvos miestų, juose surengiant nemokamus pasirodymus. Šiemet ketveriukė turėjo nemažai laiko treniruotėms, tad pristatys naują, dar niekur nematytą įspūdingų triukų programą.

Liepos 14 dieną motoakrobatai surengs nemokamą pasirodymą Kėdainiuose, Smilgos g. 1C (aikštelėje). Ir šis renginys yra vertas viso jūsų dėmesio, mat atletai tikrai žino, ką daro. Aras yra dukart Europos motoakrobatikos čempionas, neseniai pristatęs savo veiksmo klipą „Ledas!”. Šarūnas saugo „Guinness“ rekordą už daugiausiai apsisukimų ant vieno rato per minutę. Virgilijus ir Nerijus – įvairių čempionatų prizininkai. O kartu ši ketveriukė – tiesiog nenugalima, tuo jau įsitikino visi pirmojo „Namų turo“ dalyviai.

Griežtai draudžiama Kedainiunaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainiunaujienos.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainiunaujienos.lt nuorodą.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite