12.6 C
Kėdainiai

Aptarta laivo – vytinės „Vėtra“ situacija

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis šiandien susitiko su meistru Dariumi Petkevičiumi. Beliko jau visai nedaug, kad naujasis laivas plauktų ir vadovas pats norėjo išsiaiškinti visus kilusius nesklandumus.

„Buvau pavedęs laivu rūpintis kitiems asmenims, tačiau matau, kad kol nepasikalbėsiu asmeniškai, reikalai taip ir nepajudės“, – sakė meras Valentinas Tamulis. 

Abu vyrai pasikalbėjo apie gandais ir nuomonėmis apaugusią situaciją.

Rugpjūčio mėnesį Nevėžio atkarpa nuo Skongalio užtvankos iki geležinkelio tilto įtraukta į vietinės reikšmės ir perspektyvinių vidaus vandenų sąrašą. Šia nustatyta atkarpa jau galima plaukioti.

Darius Petkevičius paaiškino, kad beliko laivą tik užregistruoti. Tam reikia visai nedaug. Meras Valentinas Tamulis asmeniškai paprašė laivo statytoją kaip galima skubiau pasirūpinti registracija  ir pasikalbėjo apie ateities planus dėl plaukiojimo bei išklausė Dariaus Petkevičiaus idėjas. Aptarta galimybė  rengti teminius pasiplaukiojimus ir ekskursijas mediniu rankų darbo laivu. Sutarta, kad tada laivas būtų pilnai išnaudotas kaip turizmo traukos elementas Kėdainiuose. Dar buvo sutarta, kaip laivas bus paruoštas žiemos sezonui, kad išliktų saugus ir kitą pavasarį džiugintų kraštiečius.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia