test
25.3 C
Kėdainiai

12 automobilių Kėdainiuose suniokojęs vyras jau laukia teismo

Naujausios naujienos

Kaltinamuoju aktu baigtas ir praėjusią savaitę teismui perduotas ikiteisminis tyrimas, kuriame 69 metų vyras kaltinamas Kėdainiuose tyčia apgadinęs 12 gatvėje stovėjusių automobilių.

Pilietiško praeivio dėka, kuris pastebėjęs nusikalstamą veiką, neliko abejingas ir vijosi  automobilius apgadinusį vyrą, tačiau nepavykus to padaryti, policijos pareigūnams apibūdino jo požymius, vos po keleto dienų, gruodžio 29 d., pavyko ne tik nustatyti, bet ir sulaikyti nusikalstamą veiką padariusį kėdainietį. Anksčiau neteistam vyrui (gim. 1952 m.) pareikšti įtarimai dėl turto sugadinimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d. Praėjusią savaitę ikiteisminis tyrimas užbaigtas kaltinamuoju aktu ir vasario 17 d. perduotas teismui. Vyriškiui už svetimų automobilių sugadinimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, o jį organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai. 

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia