0.9 C
Kėdainiai

VMI laukia duomenų iš 67 tūkst. mokesčių mokėtojų apie gyventojams išmokėtas išmokas ir patirtas išlaidas

Naujausios naujienos

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI), informuoja, jog duomenis apie 2020 m. gyventojams išmokėtas A ir B klasės išmokas jau pateikė 43 proc., o apie gyventojų išlaidas (gyvybės draudimo, kredito palūkanų, studijų, grąžinto studijų kredito, pensijų įmokas) – 21 proc. tai turėjusių padaryti mokesčių mokėtojų. Likę 67,7 tūkst. mokesčių mokėtojų duomenis pateikti turi iki vasario 15 d.

„VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (toliau – EDS) kasmet yra suformuojamos preliminarios pajamų deklaracijos gyventojams, kurias belieka tik pateikti. Jei tretieji asmenys pateikia tikslius duomenis laiku, tai ne tik užtikrina sklandų deklaravimo procesą, tačiau ir palengvina jį gyventojams,“ – sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė, pridurdama, jog galutinės preliminarios gyventojų pajamų deklaracijos yra suformuojamos gavus ir patikrinus trečiųjų asmenų duomenis, todėl gyventojai neturėtų skubėti pildyti deklaracijų.

VMI primena, jog visą reikiamą informaciją, susijusią su mokesčių deklaravimo procedūromis, bei dokumentų formas ir jų pildymo taisykles galima rasti EDS internetinėje svetainėje http://deklaravimas.vmi.lt.

Daugiau informacijos, susijusios su duomenų apie A ir B klasių išmokas, gyventojų patirtų išlaidų teikimą, visais kitais mokestiniais klausimais, galima rasti VMI internetiniame tinklalapyje www.vmi.lt, taip pat paskambinus trumpuoju numeriu 1882. Telefoninės konsultacijos yra įrašomos ir saugomos 5 m. bei prilygsta rašytinėms konsultacijoms.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia