test
17.3 C
Kėdainiai

Verslo atstovus kviečia į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atvirų durų dieną

Naujausios naujienos

Š. m. rugsėjo 15 dieną, 13.00−15.00 valandą, kviečiame atvykti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atvirų durų dieną.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų diena – tai renginys, skirtas supažindinti įmonių vadovus ar atstovus su rūmų teikiamomis paslaugomis verslui, galimybes jūsų verslui augti veikiant aktyvioje bendrystėje bei apie verslo solidarumą, siekiant spręsti verslui aktualius klausimus.

Ieškokite neribotų galimybių savo verslui! Susitikime po savaitės! Norinčius dalyvauti, prašome kreiptis į KPPA rūmų Kėdainių filialo direktorę Ramunę Gustienę el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

Renginio programa

13:00–13.15 val. Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

13:15–13:40 val. Susipažinimas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugų pristatymas

13:40–15:00 val. Jūsų lūkesčių nustatymas, klausimai, atsakymai

Maloniai laukiame visų, norinčių sužinoti, kaip galime padėti Jūsų verslui kokybiškai augti aktyvioje verslo bendrystėje tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

RENGINIO VIETA – Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka.

Adresas –  Didžioji g. 11, Kėdainiai (II aukštas).

Renginio metu gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, talpinamose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia