test
21.5 C
Kėdainiai

V. Čepukaitis keliasi į Utenos „Juventus“

Naujausios naujienos

Šį sezoną pakiliai pradėjęs ir savo akcijas pasikėlęs vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis pasinaudojo sutartyje numatyta opcija už išpirką palikti klubą – alytiškis keliasi į Utenos „Juventus“ gretas.

„Labai džiugu dėl Vaido, kadangi po nesusiklosčiusio sezono Prienuose, jis visiems įrodė, kad dar turi daug parako ir ambicijų. Utena jam yra tapusi antraisiais namais, jis ten grįžo rungtyniauti jau ne kartą, netrukdėme jam grįžti ten ir dabar, – sakė „Nevėžis-Optibet“ komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas. – Dėkojame Vaidui už milžinišką pagalbą tiek aikštelėje, tiek rūbinėje ir linkime jam visokeriopos sėkmės.“

Pagal po varžovų krepšiu atkovotus kamuolius lygoje pirmaujantis krepšininkas savo naudingumu žaidimu ir didžiule patirtimi prisidėjo prie ne vienos puikios „Nevėžio-Optibet“ pergalės. Per 12 „Betsafe-LKL“ čempionate sužaistų susitikimų alytiškis fiksavo 8,8 taško, 6,3 atkovoto kamuolio bei 12,8 naudingumo balo vidurkius.

Kėdainių klubas ruošėsi šiam išvykimui, todėl aktyviai stebėjo rinką ir artimiausiu metu turėtų būti paskelbta apie papildymą aukštaūgių gretose.

Šaltinis: kknevezis.lt

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia