13.3 C
Kėdainiai

UAB „Kėdbusas“ pristato naują atsiskaitymo būdą už važiavimą autobusu Kėdainių mieste!

Naujausios naujienos

Nuo šiol, važiuojant „Kėdbuso“ autobusais miesto maršrutuose, bilietą galima nusipirkti su mobiliajam telefonui skirta bilietų žymėjimo programėle „KEDticket“.

Lipant į autobusą, keleivis turės įsijungti „KEDticket“ programėlę savo telefone, nuskenuoti QR kodą ir parodyti vairuotojui telefone pažymėtą bilietą. Tai leis keleiviui greitai ir patogiai susimokėti be grynųjų pinigų. Nors nemažą dalį mūsų keleivių sudaro jaunimas, kuriems patinka naujovės, tikimės, kad nauju atsiskaitymo būdu susidomės ir kitų amžiaus grupių keleiviai. Taip pat tai palengvins mūsų vairuotojų darbą, o esant  pandemijai sumažins užkrato plitimą, nenaudojant atsiskaitymo už bilietus grynaisiais pinigais.

Mobili aplikacija „KEDticket“ – tai naujas produktas, kurį sukūrė „Reception IT“. Programėlė patogi, lengvai aptarnaujama, leidžia už bilietą susimokėti praktiškai keliais telefono paspaudimais. Bilietas galioja tame maršrute, kur yra nurodytas QR kodas.

Įlipus kontrolei:

  • Atsidaryti programėlę;
  • Pateikti bilietą.

Svarbu žinoti!

Nauja paslauga nepanaikina bilietų pirkimo už grynuosius pinigus.

Pasibaigus kelionės laikui ir nepersėdus į kitą autobusą, iki maršruto pabaigos bilietas bus laikomas galiojančiu. Pirktus bilietus galima pasižiūrėti atsidarius „KEDticket“ programėlę ir pasirinkus skiltį „Istorija“.

Išsikrovus telefonui ar jam neįsijungus, ir dėl to nepateikus bilieto kontrolei, bus laikoma, kad keleivis važiuoja „be bilieto“. Taip pat, naudojantis transporto lengvatomis, privaloma turėti lengvatą patvirtinantį dokumentą. Nepateikus jo vairuotojui ar kontrolieriui bus laikoma, kad keleivis įsigijo mažesnės vertės bilietą

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia