13.3 C
Kėdainiai

Pagerbtas jubiliejų švenčiantis sporto veteranas Stasys Mickevičius

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai pagerbė kovo 17-ąją garbingą 80-ąjį gimtadienį švenčiantį kėdainietį sporto veteraną Stasį Mickevičių.

Jam rajono meras Valentinas Tamulis ne tik padėkojo už ilgametį, produktyvų darbą sporto srityje, bet ir įteikė Kėdainių rajono savivaldybės sidabro ženklą „Už nuopelnus“. „Ačiū už tai, ką nuveikėte Kėdainių sporto labui. Linkiu sveikatos ir toliau draugauti su sportu“, – sakė rajono vadovas V. Tamulis.

Visą gyvenimą sportui paskyrusį S. Mickevičių pasveikinti atvyko ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

Stasys Mickevičius –1995 m. pasaulio veteranų krepšinio čempionato Kosta-Rikoje vicečempionas, ilgametis krepšinio treneris, krepšinio teisėjas, sporto visuomenininkas, fizinio aktyvumo ir sporto puoselėtojas.  Visą savo gyvenimą Stasys skyrė fiziniam aktyvumui ir sportui. Jaunystėje žaidė krepšinį, futbolą, atstovavo rajono, šalies atitinkamų sporto draugijų krepšinio rinktinėms. Baigęs sportininko karjerą, dirbo krepšinio treneriu Kėdainių sporto mokykloje (1971–2012), VJSM direktoriumi (1982–1985 m.), vykdė aktyvią sporto visuomeninę veiklą. Trenerio Stasio Mickevičiaus auklėtiniai įvairiose amžiaus grupėse atstovaudavo ne tik rajoną, bet ir šalies įvairaus amžiaus krepšinio rinktines.

Treneris Stasys Mickevičius 1992 m. su grupe bendraminčių įkūrė Kėdainių krepšinio klubą „Nevėžis“, jam vadovavo ir vykdė trenerio pareigas, jo pastangomis ir įdėto darbo dėka krepšinio komanda „Nevėžis“ nuo 2002 metų įgijo teisę dalyvauti Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

Gerbiamas treneris Stasys Mickevičius, būdamas garbingo amžiaus, turėdamas didžiulę sportinio darbo patirtį, savo energija, entuziazmu ir dabar žavi ne tik Kėdainių sporto bendruomenę, bet ir šalies krepšinio sporto šakos specialistus. Jis aktyviai dalyvauja rajono krepšinio sporto šakos veikloje, yra rajono vienos iš krepšinio komandos treneris-konsultantas. Treneris Stasys yra gerbiamas Kėdainių rajono vadovų, Lietuvos krepšinio federacijos, rajono sporto bendruomenės.

Sulaukęs garbingo įvertinimo jubiliatas pasidalijo prisiminimais, nuotykiais, kuriuos išgyveno ir būdamas sportininku, ir treneriu, ir teisėju. „Ačiū visiems, neleidžiantiems man pamiršti sporto“, – sakė S. Mickevičius.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia