0.9 C
Kėdainiai

„airBaltic“ stabdo visus skrydžius į Ukrainą

Naujausios naujienos

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad dėl civilinei aviacijai uždarytos oro erdvės visi jos skrydžiai į Ukrainą ir iš jos atšaukiami nuo 2022 m. vasario 24 d. iki 2022 m. kovo 13 d. imtinai.

Pagrindinis „airBaltic“ prioritetas yra keleivių ir darbuotojų saugumas. „airBaltic“ įvertina situaciją prieš kiekvieną skrydį ir vadovaujasi oficialių institucijų rekomendacijomis. Prireikus, „airBaltic“ išlieka lanksti ir pasirengusi koreguoti skrydžių tvarkaraštį.

Kviečiame visus nukentėjusius keleivius pasitikrinti savo užsakymus mūsų tinklalapyje ir susigrąžinti pinigus arba paskambinti telefonu +371 67280422 bei persiregistruoti į laisvą skrydį po kovo 13 d. Norintiems kuo greičiau išvykti iš Ukrainos, rekomenduojame pasirūpinti sausumos transportu. Jei kyla sunkumų išvykti iš šalies, susisiekite su savo valstybės ambasada.

Keleivių saugumas ir sveikata:

Bendrovė teigia, kad svarbiausias jos prioritetas – keleivių saugumas ir sveikata. „airBaltic“ įdiegė griežtas saugos priemones, o naujos skrydžių operacijos vykdomos vadovaujantis valdžios institucijų pateiktomis rekomendacijomis. Norėdami apie naujas „airBaltic“ sveikatos priemones sužinoti daugiau, apsilankykite „airBaltic“ svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures.

„airBaltic“ prašo savo keleivių atidžiai sekti atsakingų institucijų taisykles ir reguliavimus. Keleiviams prieš keliaujant rekomenduojama pasitikrinti kelionių reikalavimus ir oro uosto apribojimus oficialiuose internetiniuose portaluose arba vietinėse ambasadose. Reikalavimai keičiasi greitai ir skiriasi įvairiose šalyse, todėl keleiviai, norėdami išvengti netikėtumų, visada turėtų vadovautis naujausia informacija.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia