18.3 C
Kėdainiai

Saugokite save ir įsivertinkite galimas rizikas

Naujausios naujienos

Mieli kėdainiečiai,
Nuoširdžiai prašau gyventojų sekti informaciją ir objektyviai vertinti galimas rizikas. Besąlygiškai paisykite visų oficialių sveikatos specialistų rekomendacijų. Pirmiausia, pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais, nepamirškite tų, kuriems galbūt dabar reikia Jūsų pagalbos. Primenu, kad labiausiai koronaviruso pažeidžiami išlieka sergantys lėtinėmis ligomis, vyresnio amžiaus žmonės ir besilaukiančios moterys. Atkreipkite dėmesį į šiuos asmenys savo aplinkoje. Jiems šiuo metu būtinas didesnis mūsų visų dėmesys ir pagalba.

Kiekvienas asmeniškai ir atsakingai įvertinkite dalyvavimą masiniuose uždaruose renginiuose – įvairiuose koncertuose, sporto varžybose, kino teatre. Atsisakykite skrydžių, jei tai įmanoma. Pagalvokite, ar tai tikrai būtina ir svarbu dabartiniu momentu. Pasirūpinkite būtinosiomis apsaugos priemonėmis.

Visas Kėdainių rajono savivaldybės įstaigas, ypač švietimo ir kultūros, raginu pagal galimybes apriboti visus masinius ir nebūtinus renginius. Viešieji renginiai, ugdymo įstaigų veikla rajone kol kas nėra stabdoma, bet jei matysime, kad toks sprendimas yra būtinas, kuo skubiau jį priimsime. 

Nuolat sekite oficialią informaciją ir paisykite nurodymų. Visi specialistai užtikrina Jūsų saugumą. Nekelkite nereikalingos panikos.

Svarbiausia, išlikime vieningi ir susitelkę.

Valentinas Tamulis

Kėdainių rajono savivaldybės meras

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia