20.9 C
Kėdainiai

„Samsung“ pristatė planšetę „Galaxy Tab Active3“ – sukurtą lauko sąlygoms

Naujausios naujienos

„Samsung“ šį rudenį rinkai pristatė naują „Galaxy Tab Active3“ planšetinį kompiuterį. Dėl patvaraus dizaino šis planšetinis kompiuteris yra atsparus vandeniui, dulkėms ir kritimui iki 1,5 metrų aukščio, todėl patenkins ir ekstremalesnėmis sąlygomis dirbančių vartotojų poreikius. Dėl ekrano lietimo nustatymų ir išmanaus rašiklio, šiuo įrenginiu galima naudotis ir su pirštinėmis.

Sukurtas darbui sudėtingomis sąlygomis

Planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab Active3“ turi „MIL-STD-810H“ sertifikatą, pažymintį, kad šis įrenginys tinkamas darbui nepalankioje aplinkoje. Padidintas atsparumas smūgiams užtikrina, kad planšetinis kompiuteris su apsauginiu dėklu atlaiko kritimą iš 1,5 metrų aukščio, o „IP68“ standartas nurodo, kad įrenginys yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Todėl jo savininkai gali būti ramūs dirbdami lauko sąlygomis.

Kokie parametrai leidžia planšetės savininkui netrukdomai dirbti net ir sudėtingoje aplinkoje? Tai „Exynos 9810“ procesorius, 4 GB RAM ir iki 128 GB vidinė atmintis. Tuo tarpu, „Wi-Fi 6“ ir „MIMO“ suteikia itin spartų „Wi-Fi“ ryšį, todėl didelės apimties duomenys bus perduoti itin greitai.

Talpi 5050 mAh planšetės baterija palaiko greitąjį įkrovimą, naudojant USB ir POGO jungtimis. Taip pat planšetinis kompiuteris turi „No Battery“ režimą, kuris leidžia įrenginiu naudotis be baterijos.

Išskirtinis produktyvumas ir saugumas

Ši planšetė sukurta tam, kad neribotų darbo produktyvumo, tad ja dirbti patogiau bus tiek statybininkams, gamyklų ar greitosios pagalbos automobilių darbuotojams. Dėl „Samsung DeX“ funkcijos, kuri leidžia sujungti du skirtingus ekranus, dirbti bus galima dar produktyviau. Galėsite prijungti planšetę prie monitoriaus ir užpildyti ataskaitą viename ekrane, kol kitame analizuosite duomenis.

„Tab Active3“ planšetė taip pat yra apsaugota „Knox“ sistema. Daugiasluoksnė saugumo platforma ir reguliarūs „Android“ operacinės sistemos saugumo atnaujinimai užtikrins, kad duomenų išmaniajame įrenginyje saugumą.

Pagrindinės „Tab Active3“ funkcijos:

  • Kamera. Naujas įrenginys turi13 MP kamerą kuri užtikrina, kad nuotraukos ir nuskanuoti dokumentai bus aiškūs ir ryškūs. 5 MP priekinė kamera puikiai pasitarnaus, dalyvaujant konferenciniuose skambučiuose.
  • Papildyta realybė. Planšetinis kompiuteris palaiko „Google ARCore“ funkciją, kuri leis įrenginio savininkams naudotis papildytos realybės paslaugomis, kurios palengvins įvairius darbus, pavyzdžiui, nuotolinį mokymą.
  • Greita prieiga. „Active key“ mygtukas įrenginio išorėje leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamas aplikacijas ir programas, pavyzdžiui, „Push to talk“ funkciją.
  • Pritaikytas prekybininkams. Su šiuo įrenginiu galima nuskaityti brūkšninius kodus. Tai ypač pasitarnauja prekybininkams, kurie tokiu būdu gali sekti savo prekes ar tas, kurias nori įsigyti.
  • Jautrumas lietimui. Sukonfigūravus nustatymus, planšetiniu kompiuteriu galima naudotis su pirštinėmis[8], todėl dabar dirbant lauke nebereikės gaišti laiko jas nusiimant ir užsidedant.
  • „IP68“ sertifikuotas „S Pen“. Išmanusis rašiklis yra puikus pagalbininkas žymintis pastabas arba pasirašant dokumentus tam nepritaikytose aplinkose. „S Pen“ atsparus vandeniui ir dulkėms.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia