18.3 C
Kėdainiai

Prekybininkai kreipiasi į pirkėjus: būkite sąmoningi ir neapgulkite prekybos vietų

Naujausios naujienos

Vyriausybės sprendimu, nuo trečiadienio šalyje bus uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto ir kitų būtinųjų prekių. Lietuvos prekybos įmonių asociacija palaiko Vyriausybės sprendimą ir žada įgyvendinti visas griežtinamo karantino sąlygas. Pasak Asociacijos direktorės Rūtos Vainienės, atsižvelgiant į pastaruoju metu kasdien skelbiamus COVID-19 atvejų skaičius, prekybininkai supranta, jog šie sprendimai buvo neišvengiami ir būtini pandemijai suvaldyti. Kartu ji kreipiasi į pirkėjus, kad šie būtų sąmoningi ir paskutines dienas iki parduotuvių uždarymo neapgultų prekybos vietų.

„Prekybininkai iš savo pusės įgyvendins visus reikalavimus, nors jie verslui ir bus skausmingi. Tačiau kartu norime paprašyti pirkėjų: išlikite sąmoningi, likite namuose ir nevykite šiomis dienomis į parduotuves. Mūsų pačių sąmoningumas yra geriausias ginklas prieš tolesnį nevaldomą viruso plitimą. Parduotuvių uždarymas nereiškia, kad negalėsite įsigyti jums reikalingų prekių ar pasiruošti šventėms. Jau nuo pavasario karantino prekybininkai daug investavo, kad sudarytų galimybę pirkėjams saugiai apsipirkti elektroninėje erdvėje. Vieni atsidarė, kiti stiprino jau turimą elektroninį prekybos kanalą, kad pirkėjai prekes galėtų įsigyti patogiai ir greitai. Todėl, nelaukiant, kol nauji karantino reikalavimai įsigalios, kviečiame visus išlaikyti rimtį ir šventinį apsipirkimą perkelti į elektroninę erdvę“, – kreipiasi R. Vainienė, prekybininkus vienijančios asociacijos direktorė.

Pasak Asociacijos vadovės, prekybininkai pasiruošę galimam didesniam pirkėjų srautui šiomis dienomis, ir primena, kad tebegalioja griežti srautų ribojimo reikalavimai. Todėl pirkėjų prašoma neiti į parduotuves, kad nesiformuotų eilės prie jų. 

Įsigaliojus naujiems karantino reikalavimams, fizinės maisto parduotuvės ir toliau dirbs, tačiau pirkėjus skatiname apsipirkti internetu. Tų, kurie užsakyti maisto internetu neturi galimybės, prašoma eiti apsipirkti iš anksto susiplanavus pirkinius, vienu kartu įsigyti prekių ilgesniam laikui, bei naudoti visas apsaugos priemones. Į prekybos vietas vykti, kai srautas mažesnis. Ryte srautas mažesnis nuo 8 iki 10 val., vakare – nuo 20 iki 22 val. 

„Likite namuose, saugokite save ir aplinkinius. Tik nuo visų mūsų atsakingumo ir susitelkimo priklausys, kaip greitai galėsime grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Nelaukime rytojaus, elkimės sąmoningai jau šiandien!”, – pirkėjų prašo Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovė.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia