20.9 C
Kėdainiai

Pareigūnai ieško Kėdainių r. pavogto keturračio

Naujausios naujienos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kai praėjusių metų gruodžio pabaigoje, naktį iš 21 d. į 22 d., Kėdainių r., Surviliškio sen., Gojaus k., iš garažo buvo pavogtas keturratis motociklas „Suzuki“. Transporto priemonės savininkui padaryta apie 2500 eurų žala.

Gyventojus, pastebėjusius neseniai jų gyvenamojoje teritorijoje atsiradusią naują transporto priemonę, mačiusius netoliese važinėjant tokiu keturračiu ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į  Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariatą tel. 8700 63 680 arba el. paštu kestutis.pilinkus@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia