20.9 C
Kėdainiai

Bendras Latvijos, Estijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrų pareiškimas dėl paramos Ukrainai

Naujausios naujienos

Mes, Lietuvos, Estijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai, griežčiausiai smerkiame atvirą plataus masto Rusijos agresiją prieš nepriklausomą, taikią ir demokratinę Ukrainą.

Šie agresijos veiksmai nepriimtini, tai akivaizdus tarptautinės teisės, visų tarptautinių normų pažeidimas ir nusikaltimas prieš Ukrainos žmones, kurį mes smerkiame.

Visa tarptautinė bendruomenė privalo kuo griežčiau pasmerkti Rusijos veiksmus, įvesti griežčiausias įmanomas sankcijas Rusijai, įskaitant Rusijos atskyrimą nuo SWIFT sistemos bei politinę izoliaciją.

Tvirtai palaikydami nepriklausomos Ukrainos suverenumą ir teritorinį vientisumą, mes privalome tęsti skubią politinę, ekonominę, finansinę ir humanitarinę pagalbą ir paramą Ukrainos žmonėms, įskaitant pagalbą ginklais, šaudmenimis, ir kitą karinę paramą, skirtą valstybės gynybai. Šiuo sunkiu metu esame vieningi su Ukrainos žmonėmis.

Brangūs bičiuliai ukrainiečiai, palaikome jus ir darome viską, kas įmanoma, kad agresorius sumokėtų didžiausią įmanomą kainą. Slava Ukraini!

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia