12.3 C
Kėdainiai

Mobilusis patikros punktas ilgina darbo laiką

Naujausios naujienos

Visoje Lietuvoje naujų COVID-19 atvejų kreivei pakilus į viršų, Kėdainių mobiliajame patikros  punkte padidėjo norinčiųjų testuotis poreikis, pastarosiomis dienomis, susidarė laukiančiųjų eilės. Todėl nuo pirmadienio, sausio 24 d. Kėdainių rajono mobilusis patikros punktas didina testavimo apimtis, registracijos vietas ir ilgina darbo laiką.

VšĮ Kėdainių PSPC vyresnioji slaugos specialistė Raimonda Pučėtienė  primena, kad atvykti į mobilųjį punktą galima tik tada, kai esat užsiregistravę ir turite SMS žinutę mobiliajame telefone. Savarankiškai nusprendus į mobilų punktą vykti negalima, nelaukite eilėje, nes mes tikrai negalėsime atlikti testų ir padaryti tyrimų.

Registruotis į mobilųjį punktą galima per Karštąją liniją trumpuoju numeriu 1808 arba internetu adresu www.1808.lt.

Registruotis PGR tyrimui galima pajutus koronavirusui būdingus simptomus. Kurių greitieji antigeno testai yra teigiami, kurie turėjo mažos ar didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju COVID-19.

Statistikos duomenimis, šių metų pirmąją sausio savaitę buvo atliekama iki 70 PGR testų per dieną. Nuo sausio 10 d. per dieną atlikta daugiau nei 100 PGR testų. Testai atliekami kas 2 minutės.

Nuo pirmadienio atsiras galimybė išsitirti iki 200 žmonių, o šeštadienį – iki 150.

Nuo Naujųjų metų pradžios, iki sausio 21-osios atlikta 1 500 PGR testų.

,,Vis dar yra užsiregistravusių, bet neatvykstančių tirtis. Nėra jų daug, daugiausiai per dieną būna iki 5-6, norėtųsi paprašyti, jei negalite atvykti, prašome atšaukti registraciją tuo pačiu būdu, kaip ir užsiregistravote. Jūsų vietoje galės išsitirti kitas žmogus, kuriam to tyrimo labai reikia,“ – teigia R. Pučėtienė.  

Nuo pirmadienio darbo dienomis mobilus patikros punktas dirbs dviem pamainomis nuo 8.00 iki 15.00 val., o šeštadienį – nuo 8.00 iki 13.00 val.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

A. Raicevičienės nuotr.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia