13.3 C
Kėdainiai

Mero klausimas: „Ar šaltis ir sniegas gatvių bei šaligatvių prižiūrėtojų neužklups netikėtai?“

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis šį pirmadienį pradėjo gerokai iki oficialios darbo pradžios.

Išvakarėse išklausęs orų prognozes rajono vadovas norėjo įsitikinti, kad už miesto gatvių bei šaligatvių priežiūrą atsakinga įmonė šalčiams ir sniegui pasiruošė tinkamai. Deja, tas neoficialus egzaminas nebuvo išlaikytas – mieste esantys laiptai nebuvo pabarstyti, o smėlio dėžės buvo tuščios.

Po pietų į pokalbį apie tai, kaip atsakingai prižiūrėti gatves ir šaligatvius šaltuoju metu, buvo paprašyti atvykti bendrovės „Ecoservice Projektai“ atstovai ir miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Rajono meras klausė, ar miesto gatvės nuvalytos ir paruoštos žiemai, ar miesto gatvių tvarkdariai turi pakankamai technikos ir ji tinkamai paruošta, ar įsigyta užtektinai reikiamo mišinio gatvėms barstyti, ar pakankamai pastiprintos darbuotojų gretos?

Bendrovės „Ecoservice Projektai“ atstovės Viktorijos Juodikienės teigimu, gatvių bei šaligatvių priežiūrai šaltuoju metu pasiruošta. Anot jos, įmonė Kėdainiuose turi paruošusi penkis traktorius su šluotomis ir barstytuvais, dar yra paruošti smėlio-druskos mišinio barstytuvai. Mieste esančios 86 smėlio dėžės šiandien pradėtos pildyti. Iš viso Kėdainių sandėliuose jau paruošta apie 100 tonų druskos ir 40 tonų smėlio bei druskos mišinio. Pasak  miesto erdvių tvarkdarių atstovų, jie  stebi orų prognozes ir yra pasiruošę startuoti, kai to pareikalaus orai. Pagal sutartį gatvės ir šaligatviai turi būti nuvalyti ir pabarstyti iki 7 valandos ryto.

Rajono meras V. Tamulis paprašė gatvių prižiūrėtojų atsakingai pasižiūrėti į savo įsipareigojimus: „Kėdainiečiai nori matyti tvarkingas gatves ir saugiai pasiekti savo kelionių tikslus. Labai tikiuosi, kad keliai į gydymo ir švietimo įstaigas (kaip numatyta sutartyje) bus barstomi pirmiausia, o iš karto po jų barstytuvų sulauks ir kitos gatvės. Mūsų tikslas ne baudos, kurios galimos už aplaidų darbą, bet saugumas“.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia