18.3 C
Kėdainiai

Liepų alėjoje įžiebta neįgaliųjų papuošta eglutė

Naujausios naujienos

Net kelių neįgaliųjų organizacijų atstovai įžiebė eglutę Liepų alėjoje. Prie neįgaliųjų pamėgtos ir pačių prižiūrimos vietos, nediduko tvenkinio, atsiradusi šventinė kompozicija – tarsi pagrindinės miesto eglės papuošimo tęsinys. Žaliaskarę Liepų alėjoje taip pat puošia nykštuko kepurė bei „saugo“ stilizuoti nykštukai.

„Artėjančių švenčių proga norėjome papuošti šį gamtos kampelį. Praėjusiais metais čia buvo pastatyta nedidelė eglutė ir pastebėjome, kad ji visiems labai patiko. Kėdainiečiai atvykdavo pasigrožėti ir nusifotografuoti. Tad nusprendėme, kad jei žmonėms įdomu, šis kampelis turi būti papuoštas kiekvienais metais“, – sakė kėdainiečių Paraplegikų asociacijos vadovė Alma Margevičienė.

Eglutę padabinti ir nykštukus iš gamtinių medžiagų sukurti padėjo neįgaliųjų rankdarbių mokytoja Sondra Žalakevičienė.  

Neįgalieji susirinkę pasidžiaugti įžiebta pačių puošta eglute taip pat apžvelgė ir nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus, aptarė aktualijas ir rūpesčius.

„Metai buvo tikrai darbingi. Vykdėme tris projektus. Buvo surengtos penkerios varžybos, vienas kultūrinis renginys. Džiaugiamės savo sportininkų pasiekimais bočios ir kitų sporto šakų rungtyse.

Smagu dirbti, kai visi neįgalieji stengiasi pagal išgales prisidėti. Tad visiems artėjančių švenčių proga linkiu sveikatos, mažų ir didelių vilčių išsipildymo“, – sakė A. Margevičienė.

Pas neįgaliuosius trumpam užsukęs rajono meras Valentinas Tamulis padėkojo už jų norą būti aktyviais Kėdainių bendruomenės nariais ir palinkėjo sveikatos, stiprybės bei ne  mažiau veiklių ateinančių metų.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia