14.1 C
Kėdainiai

Kėdainiuose bus steigiamas mobilus tyrimų punktas

Naujausios naujienos

Sutelkus visas pajėgas gerinant  Kėdainių rajono savivaldybės epidemiologinę  situaciją ir atsižvelgus į  Kėdainių rajono savivaldybės mero kreipimąsi, šiandien gautas valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų centro vadovo sprendimas, kuris paveda Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Arūnui Kacevičiui skubiai organizuoti Kėdainių rajono savivaldybės gyventojų ištyrimą įsteigiant pirmąjį  mobilųjį punktą Kėdainių rajone.

„Gerai suprantu, kad ne visi mūsų žmonės turi galimybę nuvykti į Kauną ir išsitirti, todėl šio mobilaus punkto  atsiradimas  labai pasitarnaus mūsų gyventojams. Dabar linkiu žmonėms truputį kantrybės, o mes stengsimės kuo greičiau įvykdyti visus reikalavimus ir naująjį punktą atidaryti be trikdžių“,  − sakė rajono meras Valentinas Tamulis.

Šiuo metu sprendžiami organizaciniai ir personalo įdarbinimo klausimai. Ruošiamas administracijos direktoriaus įsakymas, kad sklandžiai vyktų visos procedūros. „Mums pavyks sumažinti rūpesčius gyventojams. Karantino sąlygomis nebereikės vykti į Kauną. Dar daugiau paslaugų gyventojai gaus pačiuose Kėdainiuose“, − sakė administracijos direktorius, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas Arūnas Kacevičius. Jis pasiūlė steigti punktą naujoje aikštelėje tiesiai priešais Priėmimo skyrių. Ten bus patogu žmonėms ir privažiuoti, ir vieta visiems gerai žinoma. Medicininės paslaugos bus sutelktos vienoje vietoje. Direktorius kalbėjosi su Pirminio sveikatos priežiūros centro direktore Audrone Rimkevičiene pirmojo mobilaus punkto steigimo klausimais.

Rajono medicinos įstaigų vadovai jau metus kovojantys su koronavirusu turi daug įvairios patirties. Karščiavimo klinika Kėdainių rajone buvo įsteigta viena pirmųjų Lietuvoje dar balandžio mėnesį pradžioje ir jau du kartus po to perkelta į kitas patalpas, vis gerinant žmonių aptarnavimo ir darbuotojų darbo sąlygas. Šiuo metu Kėdainių ligoninės direktorius  Stasys Skauminas rūpinasi 30 lovų koronaviruso infekciją užsikrėtusiems žmonėms gydyti steigimu ligoninėje.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia