6.9 C
Kėdainiai

Kėdainių ligoninė ruošia dar 20 lovų koronavirusu užsikrėtusiems gydyti

Naujausios naujienos

Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas nuo rytdienos (lapkričio 14 dienos) didina stacionarių lovų su deguonies tiekimu, skirtų koronaviruso (COVID-19) infekcija užsikrėtusių pacientų gydymui, skaičių iki 50-ies.

Kaip šiandien teigė direktorius Stasys Skauminas, visas Terapinis skyrius bus paskirtas kornaviruso infekcija užsikrėtusiems pacientams gydyti. Gavus sprendimą steigti dar 20 lovų prie jau buvusių 30-ies, vadovui nedelsiant reikėjo surinkti dar 40 asmenų personalą. Vos praeitą savaitę paruošus pirmąsias 30 rezervinių stacionarinių lovų su deguonies tiekimu, jos visos jau beveik ir yra užpildytos.

Į Kėdainiuose paruoštą „kovidinių“ pacientų skyrių yra nukreipiami ir atvyksta pacientai iš viso Kauno regiono. COVID-19 skyriai jau anksčiau buvo Marijampolėje, Jurbarke ir Kaune. Nuo praeitos savaitės kartu su Kėdainiais papildomai skyrių atidarė ir Prienai.

Kėdainių ligoninėje dėl to buvo pertvarkyti kiti skyriai. Direktorius apribojo slaugos paslaugas gaunančių ligonių kiekį. Pastaruoju metu nebeguldomi nauji pacientai.

Ambulatorinės paslaugos teikiamos taip pat. Konsultacijų poliklinikos darbas nesikeičia.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia