20.9 C
Kėdainiai

Kėdainių karščiavimo klinika – naujose patalpose

Naujausios naujienos

Prasidėjus koronavirusinės infekcijos plitimui Kėdainių rajone bei daugėjant sergančiųjų skaičiui, Karščiavimo klinikos patalpos tapo per mažos, netenkina pacientų poreikių bei neatitinka reikalavimų. Nuo lapkričio 3 d. Karščiavimo klinika persikelia į didesnes patalpas, esančias Kėdainių ligoninėje, ir veiks Tuberkuliozės kabinete su atskiru įėjimu iš lauko pusės – geriausia rasti sekant ženklinimo nuorodas nuo Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus. Karščiavimo klinika dirbs nuo 7 val. ryto. Tuberkuliozės kabinetas persikelia į Kėdainių PSPC priklausantį Žemo slenksčio kabinetą, kuriame pastaruoju metu veikė Karščiavimo klinika.

Pajutus koronaviruso simptomus, kurie yra identiški kitų sezoninių virusų sukeliamiems negalavimams: atsirandus karščiavimui – didesniam nei 38C temperatūra, slogai, kosuliui, pasunkėjusiam kvėpavimui, dusuliui, sąnarių ir raumenų skausmams ir pan., pirmiausia prašom kreiptis į savo šeimos gydytoją. Tik įvertinęs paciento būklę, šeimos gydytojas išduos siuntimą į Karščiavimo kliniką atlikti COVID-19 testą.

Kėdainių karščiavimo klinika buvo įkurta balandžio 6 d. VšĮ Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriaus patalpose, šalyje pradėjus plisti COVID-19 virusui.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia