13.3 C
Kėdainiai

Kėdainiečiai dalyvavo parodoje ADVENTUR

Naujausios naujienos

Šį savaitgalį Vilniuje vyksta tarptautinė turizmo paroda „Adventur“, kurioje kėdainiečiai sako: „Patirk naujausią istorinę kelionę Kėdainiuose dabar“, mat šių metų parodos „Adventur“ tema – potyrių turizmas.

Taigi šiųmetė paroda ragina patirti, pažinti, atrasti, o kadangi vienas iš įspūdingiausių paskutinių naujai atsiradusių objektų Kėdainiuose yra naujasis pėsčiųjų tiltas, tai buvo nuspręsta ir pristatyti jį parodos lankytojams.

Įspūdingos architektūros tiltas, anksčiau jungęs Žemaitiją (Kėdainių senamiestį) su Aukštaitija (Šv. Jurgio bažnyčios papėdė), traukia lankytojų dėmesį.  Šis objektas akcentuojamas ir Kėdainių stende, ir atviruke-vizoje, kuri dalijama kartu su kita dalomąja medžiaga.

Tilto galuose abiejų kraštų „muitininkės“ Edita ir Emilija ant stende išduotos vizos palieka parodai sukurtą antspaudą, bylojantį, kad galima įžengti į Žematiją ir Aukštaitiją.

Pristatytas ir filmukas apie Kėdainius, 2019 metų pagrindinių renginių skrajutė, smagus ir šmaikštus žemėlapis-lankstinukas šeimoms,

Bedirbančių stende Kėdainių rajono savivaldybės administracijos bei Kėdainių turizmo ir informacijos centro darbuotojų atsiliepimai labai geri. Jie pasakojo, kad žmonės nuoširdžiai domisi Kėdainiais, klausinėja daug ir žada atvykti pasisvečiuoti pas mus.

Po parodos Vilniuje, vasario 1–3 d., Rygoje vyks turizmo paroda „Balttour“, kurioje bendrame stende kartu su kitais Lietuvos miestais dalyvaus ir Kėdainiai. Dar šiais metais kėdainiečiai, kaip ir pernai, dalyvaus Jūros šventės Turizmo skvere bei parodoje Varšuvoje.  Bendradarbiaujant su Kauno regiono plėtros agentūra šiais metais taip pat  planuojamas Kauno regiono miestų turistinio potencialo pristatymas užsienio parodose. Bus dalyvaujama parodose Taline ir Katovicuose. Žinia apie turistinius Kėdainius šiemet išplis dar plačiau!

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia