12.7 C
Kėdainiai

Kaimynų susitikime – pokalbiai apie aktualijas

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis susitiko su Jonavos rajono savivaldybės meru, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi.

Dviejų kaimyninių rajonų vadovų pokalbis sukosi aktualiais klausimais: apie kasdienes žiemiškas problemas, mokinių švietimą, sveikatos priežiūros klausimus, galimus būsimus bendradarbiavimo projektus.

 „Esame kaimynai, turime panašių kasdienių gyvenimo aktualijų. Dabar ypač svarbūs LR Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuojami būsimo sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarkos klausimai. Savivaldybės buvo paprašytos pateikti galimų reformų vizijų planus. Tai su Mindaugu Sinkevičiumi kalbėjome, kad apmaudu, jog dėl tokio svarbaus klausimo – kaip rajonų gyventojų sveikatos priežiūra – yra skubama ir reformai pasirinktas ne pats tinkamiausiais laikas. Ministerijos prašymą pateikti vizijas įvykdėme, tačiau grįžtamojo ryšio kol kas nėra. Jonavos meras, kaip Savivaldybių asociacijos prezidentas, planuoja susitikimą su Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariais, tai kartu tarėmės, kokias problemas turime aiškintis,  kokie klausimai mums aktualiausi.

Be būsimos reformos kalbėjome apie Akušerinių-ginekologinių skyrių darbą abiejuose rajonuose“, ‒ susitikimą su Jonavos rajono savivaldybės meru apžvelgė V.  Tamulis.

Merai taip pat užsiminė, jog ateityje, jei atsirastų galimybių, galimas ir bendradarbiavimas vienokių ar kitokių projektų veikloje.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia