20.9 C
Kėdainiai

Ką daryti, kad kalėdinė eglutė ilgiau puoštų namus?

Naujausios naujienos

Vienas svarbiausių akcentų norint, kad eglutė išliktų kuo ilgesnį laiką žalia – jos drėkinimas. Būtina eglutę pamerkti į vandenį. Daugelis klysta ir gyvą kirstą eglutę laiko smėlyje. To negalima daryti. Būtina, kad eglutė būtų pamerkta į vandenį, o inde nuolatos liktų vandens.

Parsinešus eglutę į namus patartina nupjauti 3 cm eglutės koto. Nukirstos eglutės tampa apmirusiomis, o nupjovus dalį koto eglutė gali lengviau pasisavinti vandenį.

Negalima eglutės laikyti prie radiatoriaus, ar kitų šilumos skleidėjų. Rekomenduojama nestatyti Kalėdinės eglės prie šilumos centrų. Išsirinkite vietą, kur eglutė negautų didelio karščio.

Eglutės savo spyglius gali išlaikyti iki 3 savaičių, todėl prieš perkant eglutę reiktų pasidomėti ir kada ji buvo kirsta. Eglutę pirkti likus kelioms savaitėms iki švenčių. Būsite garantuoti, kad iki švenčių pabaigos ji bus žalia, žinoma, spygliai krenta nuolatos, tačiau eglutė 3 savaites gali būti reprezentatyvi.

Nukirstos eglutės iškart negalima nešti į namus. Patartina, kad eglutė 3 dienas būtų laikoma kieme, nes nukirstą eglutę iškart nešti į šiltas patalpas – nepatartina.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia