13.3 C
Kėdainiai

Įvyko konkursas “Metų ūkis’2021”, rezultatai taip pat suskaičiuoti!

Naujausios naujienos

Su kiekvienais metais vis sunkiau yra imti ir išskirti konkurse „Metų ūkis“ dalyvaujančius ūkius pagal vietas. Kadangi yra ryškūs skirtumai ir galimybės tarp nedidelių šeimos ūkių bei vidutinių ir stambių ūkių, manome, kad visi trys nugalėtojai yra laimėtojai tarp savo kategorijos ūkių. Tačiau konkurso nuostatuose yra pažymėta, kad privalome išskirti ūkius pagal vietas, todėl tai privalome padaryti.

Šiemet komisija lankėsi ir vertino augalininkystės ūkius, kurių vienas dirba 37 ha, o kiti 750 ir 500 ha žemės. Vertinti šie ūkiai: nedidelis Arnesto Stačkūno ūkis Krakių seniūnijoje, Vilmanto Galinio ir jo sūnaus Valentino ūkis Vilainių sen., bei Jūratė ir Pauliaus Bieliauskų ūkis Pelėdnagių sen.

Taigi, Pirmą vietą laimėjo GALINIŲ ūkis!

Vilmanto Galinio ir jo sūnaus Valentino ūkis, esantis Vilainių sen.

Antrą vietą laimėjo BIELIAUSKŲ ūkis!

Jūratės ir Pauliaus Bieliauskų ūkis iš Pelėdnagių sen.

Trečią vietą laimėjo Arnesto STAČKŪNO ūkis!

Krakių sen.

SVEIKINAME ŪKIUS NUGALĖTOJUS!

Vertinimo kriterijai, kurie skiriami „pagal faktą“, tai yra: amžius, ūkininkavimo metai, išsilavinimas, narystė žemdirbiškose organizacijose, kooperatyvuose, kredito unijoje ir kt., pasiskirstė sekančiai:

Galinių ūkis surinko 65 balus.
Bieliauskų ūkis – 55 balus.
Stačkūno ūkis – 54 balus.
Vertinimo komisiją sudarė, vertinimo komisijos pirmininkas Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Dainius Sabulis ir nariai: Kėdainių Krašto Kredito Unijos vadovas Egidijus Žaltauskas, Kėdainių r. sav. Žemės ūkio ir aplinkosaugos sk. vedėja Ieva Lukošienė, LŽŪKT Kėdainių biuro vadovė Irena Navickienė, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos administratorė Jūratė Jodeikienė.

KKŪS info ir nuotraukos

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia