18.3 C
Kėdainiai

Įteikta Kėdainių rajono savivaldybės metų mokytojo premija

Naujausios naujienos

Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė, rajono savivaldybės Metų mokytojo vardo suteikimo ir premijos skyrimo komisijos pirmininkė Nijolė Naujokienė paskelbė, kad 2021m. Kėdainių rajono savivaldybės metų mokytoja tapo Kėdainių šviesiosios gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Irma Krivickienė. Mokytoja apdovanota mero padėka, savivaldybės sidabro ženklu „Už nuopelnus“ ir jai įteikta 1000 Eur premija.

Metų mokytojo premija teikiama už profesionalumą ir nuopelnus praktinėje pedagoginėje veikloje, ugdytinių pasiekimus, nuolatinį asmeninį tobulėjimą ir gerosios darbo patirties sklaidą, kompetencijų integraciją švietimo įstaigoje ir indėlį į švietimo proceso įgyvendinimą, demokratinės kultūros ir pilietinių vertybių ugdymą, aktyvią pilietinę poziciją vietos bendruomenės gyvenime. Nuo 2006 m. šia premija apdovanota 16 rajono savivaldybės mokytojų.

2021 m. Premijos laureatė

Mokytoja Irma Krivickienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė, veržlumo, atsakingumo, geros energijos ir idėjų kupina mokytoja, sugebanti įkvėpti ne tik savo mokinius, bet ir kolegas. Nuoširdi ir pozityvi bičiulė, draugė, patarėja, neskaičiuojanti laiko dėl kitų.

Mokytoja, atsižvelgdama į mokinių poreikius ir gebėjimus, švietimo inovacijas ir aktualijas, profesionaliai planuoja ugdymo turinį. Pirmenybę teikia aktyviesiems ir inovatyviesiems mokymo(si) metodams, orientuotiems į mokinių kompetencijų plėtotę: mokymąsi bendradarbiaujant, personalizuotą, probleminį ir patyriminį mokymąsi, eksperimentavimą, mokymąsi naudojant informacines technologijas. Kryptingai atliekamas darbas suteikia galimybę mokytojos rengtiems mokiniams reguliariai dalyvauti ir laimėti aukščiausius apdovanojimus šalies chemijos konkursuose ir olimpiadoje bei tarptautinėje chemijos olimpiadoje.

Mokytojos profesionali veikla ir bendradarbiavimas Šviesiosios gimnazijos STEAM komandoje, Lietuvos STEAM mokyklų tinkle, tarptautinėje “STEM School Label” platformoje yra svarus indėlis į kryptingą visos gimnazijos STEAM veiklą, už kurią Briuselio “STEM School Label” platformos ekspertai gimnazijai suteikė 2021 m. pažengusios STEM mokyklos kokybės ženklą.

Mokytoja Irma aktyviai dalyvauja ir Lietuvos chemijos mokytojų asociacijos veikloje, teikia siūlymus, kaip tobulinti chemijos atnaujintųjų bendrųjų programų projektą. Atsižvelgdama į mokytojos ugdytinių pasiekimus konkursuose ir olimpiadose, aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje, metodinės medžiagos rengimą, novatoriškumą, Lietuvos chemijos mokytojų asociacija išrinko Šviesiosios gimnazijos pedagogę Irmą Krivickienę 2020 metų chemijos mokytoja.

Šešioliktuoju Metų mokytoju pretendavo tapti šie pedagogai:

  • Žydrė Čivilienė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Audronė Gailiūnienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Asta Krapikienė, Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
  • Ina Krasauskienė, Kėdainių r. Akademijos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
  • Irma Krivickienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė;
  • Vaidas Simonavičius, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas.

Šiemet Mokytojų dienos proga išskirtinio pagerbimo sulaukė ir Kėdainių kalbų mokyklos steigėjos: Izolina Kriščiūnienė, Virginija Bobinienė, Gražina Biržietienė ir Milda Bernadišienė. Ši ketveriukė už unikalios mokyklos įsteigimą apdovanota Kėdainių rajono savivaldybės sidabro ženklu „Už nuopelnus“.

Krašto mokytojams skirti patys šilčiausi sveikinimai ir nuoširdūs linkėjimai. O visiems šventės dalyviams įteikta muzikinė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos dovana grupės „IL SENSO“ koncertas.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia