0.9 C
Kėdainiai

Informacija apie medžių pašalinimo darbus

Naujausios naujienos

Informuojame, kad Kėdainių mieste, Biochemikų g. 6, valstybiniame nuomojamame žemės sklype, UAB „Scandagra“ teritorijoje, bus pašalinti 9 vnt. gluosnių 71 cm, 60 cm, 61 cm, 86 cm, 73 cm, 68 cm, 89 cm, 70 cm, 72 cm skersmens 1,3 m aukštyje, saugotini, kadangi yra pažeisti stiebo ir šaknų puvinio, apsilupusi žievė, gausu įtrūkimų, šakų atplyšimų, grybinių lygų, kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei, šalia statomam transportui ir pastatui.

Medžių atkuriamosios vertės kompensacija nebus skaičiuojama.

Jų pašalinimui yra priimtas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos sprendimas išduoti leidimą kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius.

Leidimo įsigaliojimo terminas 2022 m. birželio 28 d.

Taip pat yra siūloma 1 vnt. medį gluosnį, saugotiną, 89 cm skersmens 1,3 m aukštyje, augantį Kėdainių mieste, Biochemikų g. 6, valstybiniame nuomojamame žemės sklype, UAB „Scandagra“ teritorijoje, šalinti nedelsiant, vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 17 d. sprendimo Nr. TS-328 „Dėl Saugotinų želdinių kirtimo, kitokio pašalinimo iš augimo vietos ar intensyvaus genėjimo leidimų išdavimo ir prašymų dėl želdinių atkuriamosios vertės kompensacijos dydžio perskaičiavimo nagrinėjimo ir sumokėtos želdinių atkuriamosios vertės kompensacijos grąžinimo tvarkos aprašo tvirtinimo“ 5.2 papunkčio nuostatomis, kadangi kelia pavojų pėstiesiems, eismo saugumui ir transportui. Atskiras Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus leidimas medžio pašalinimui nebus išduodamas.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyresn. specialistė Agnė Čerenkovaitė-Sinickienė, tel. 8 347 69545.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia