0.9 C
Kėdainiai

Į didžiąją dalį „Maximos“ parduotuvių grįžta srautų reguliavimas

Naujausios naujienos

Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, parduotuvėse, kuriose iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų. Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių.

„Nuo šiandien pradedame vėl riboti pirkėjų srautus dalyje savo parduotuvių – daugiausia „Maxima X“ formato. Nors, mūsų nuomone, 30 kv. metrų yra gerokai perteklinis skaičius, tačiau suprantame, kad šiuo metu pandemija įsismarkavo, todėl reikia ieškoti sprendimų. Mažesnėse mūsų parduotuvėse sumažės pirkinių krepšelių ir vežimėlių skaičius, o daliai pirkėjų gali tekti luktelėti“, – sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pasak jos, šiuo metu priimtas toks sprendimas, visgi jis nėra galutinis: „Po kelių savaičių, įvertinę situaciją. žiūrėsime, ar reikia kažką keisti.“ Nuo rugsėjo 13 dienos pradėjus veikti Galimybių pasui didesnėse parduotuvėse ir ten beveik 25 proc. sumažėjus pirkėjų, likusiose „Maximos“ parduotuvėse pirkėjų srautai išaugo vos 1,6 proc.

„Kasdien stebime augančius sergančiųjų skaičius šalies mastu, todėl prašome savo pirkėjų būti atsakingų: tinkamai dėvėti veido kaukę, vos įžengus į parduotuvę rekomenduojame nemokamai dezinfekuoti rankas ir užsimauti vienkartinis pirštines. Venkite nereikalingų kontaktų, planuokite savo apsipirkimus ir ateikite apsipirkti po vieną. Parduotuvėse, net ir esant apribotiems srautams, laikykitės atstumų. Atsiprašome, jei teks palaukti prieš patenkant į parduotuvę. Deja, šiuo metu tempą diktuoja pandemija“, – pabrėžia prekybos tinklo „Maxima“ atstovė.

Pasak jos, nors pirkėjų srautai „Maximos“ parduotuvėse stebimi, patys klientai atskiruose prekių skyriuose taip pat turėtų nesibūriuoti bei vengti artimo kontakto su šalia esančiais. Tokiu būdu sumažinama tikimybė ne tik užsikrėsti patiems, bet ir užkrėsti kitus.

„Šiai dienai priimtinas ir rekomenduojamas atstumas nuo kitų žmonių turėtų būti bent 2 metrai. Tokio atstumo derėtų paisyti ne tik renkantis prekes, bet ir laukiant eilėje prie kasos. Beje, tuo pačiu siūlome už pirkinius atsiskaityti bekontakte kortele savitarnos kasose. Pastarosios, kaip ir pirkinių krepšeliai bei vežimėliai, yra reguliariai ir kruopščiai dezinfekuojamos mūsų darbuotojų“, – akcentuoja E. Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia