13.3 C
Kėdainiai

Gyventojų netvarkingumas nepuošia mūsų aplinkos

Naujausios naujienos

Nors Viešosios tvarkos skyrius nuolat budi ir stebi miestą vaizdo kameromis, tačiau gyventojai Josvainių gatvėje prie bendrojo naudojimo konteinerių ir toliau piktybiškai palieka stambiagabarites atliekas.

Paskutinis užfiksuotas atvejis itin įžūlus. Balandžio 20 dieną atliekų vežėjui UAB „Econovus“ išvežus didelių gabaritų atliekas, konteineriai buvo tušti, tačiau gyventojai net nesivargino atverti dangčio, o švarioje ir sutvarkytoje aikštelėje vėl buvo verčiamos šiukšlės.

Juk ne vietoje paliktos šiukšlės apsunkina vežėjų darbą ir gadina Jūsų pačių gyvenamosios aplinkos vaizdą. Prašome miestiečių laikytis numatytos tvarkos. Neužkraukite bendrojo naudojimo konteinerių ir šalia jų esančių teritorijų didžiagabaritėmis, statybos ir žaliosiomis atliekomis.

Kėdainių mieste, šalia bendrojo naudojimo konteinerių aikštelių, įrengtos informacinės – prevencinės lentelės.

Ne vietoje paliktos šiukšlės yra laikoma atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimu už kurį numatytas įspėjimas arba bauda iki 600 eurų.

Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnį 46 asmenims jau yra taikytos administracinio poveikio priemonės. Dar dėl 19 atvejų atliekamas aplinkybių tikslinimas.

Didžiagabarites, statybos ir žaliąsias atliekas palikti prie bendrojo naudojimo konteinerių kitomis vežimo dienomis griežtai draudžiama. 
Didelių gabaritų ir statybines atliekas Kėdainių rajono gyventojai gali nemokamai pristatyti į Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę: J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiai, 8 682 55 784.
Žaliąsias atliekas į Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę Zabieliškio k., 8 682 55 785.

Kėdainių rajono savivaldybėje mišrių komunalinių, tekstilės ir pakuočių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikia UAB „Econovus“. Kilus klausimams dėl atliekų surinkimo ir tvarkymo prašome kreiptis 8 700 77 046 arba klientuaptarnavims@ekonovus.lt

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia