13.3 C
Kėdainiai

Dėl nutraukto vandens tiekimo: aiškėja daugiau detalių

Naujausios naujienos

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai gavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos atsakymą į Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio pareiškimą. Ikiteisminio tyrimo institucija Kauno apygardos prokuratūros pavedimu išanalizavusi mero prašymą, pirminę informaciją ir surinkusi papildomą informaciją nenustatė konkrečių nusikalstamos veiklos požymių ir priėmė nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

Geriamojo vandens tiekimas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu maisto ruošimui buvo sustabdytas balandžio 20 dienos vakare, sekančią dieną tos pačios institucijos sprendimu draudimas buvo atšauktas. Iškilusioje situacijoje savivaldybei teko skubiai reaguoti ir įsitraukti į veiksmus. Gavę reikalavimą Kėdainių rajono savivaldybė ir UAB „Kėdainių vandenys“ sutelkė jėgas ir apie sprendimą nedelsiantnutraukti vandens tiekimą informavo gyventojus. 

Šiandien susitikime su rajono vadovais UAB „Kėdainių vandenys“ direktorius Rimgaudas Praninskas prisiėmė atsakomybę už nesklandumus nuo mėginio paėmimo ištyrimui iki gyventojų informavimo apie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos draudimą naudoti geriamąjį vandenį maisto ruošimui. Dabar „Kėdainių vandenys“ imasi visų priemonių, kad ateityje tokios situacijos nebepasikartotų.


„Bendrovės direktorius savo įmonės viduje su visa komanda aiškinasi, kas buvo padaryta ir kas nepadaryta. Labai gaila, kad gyventojai netikėtai buvo atsidūrę tokioje nemalonioje situacijoje“, – sako rajono meras Valentinas Tamulis.

 Direktorius Rimgaudas Praninskas patikino vadovus, kad, kaip jam ir buvo pavesta prieš savaitę, įmonėje sudaryta darbo grupė vidiniam tyrimui, kuri jau yra parengusi veiksmų planą, analizuoja visas galimybes sudaryti sutartis su kitomis laboratorijomis. „Stengsimės atstatyti ne tik sužlugdytą rajono gyventojų, bet ir savivaldybės vadovų pasitikėjimą mūsų įmone bei pateiksime ir derinsime visus sprendimus dėl veiksmų operatyvumo užtikrinimo su savivaldybės administracija. Gerai suprantu savo atsakomybę ir matau padarytas klaidas informuojant gyventojus, o ypač savivaldybės vadovus ir atliekant kitus veiksmus, tačiau dabar sieksiu tik vieno – kartu su savo įmonės darbuotojais atstatyti pasitikėjimą mumis kaip kokybiško geriamo vandens tiekėjais“, – sakė Rimgaudas Praninskas.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia