13.3 C
Kėdainiai

Ar ateis „Kautra“ į Kėdainių miestą?

Naujausios naujienos

Apie tai, kad Kėdainių krašto žmonėms pavežėjimo paslaugas teikiančiai įmonei „Kėdbusas“ reikia permainų, kalbėta ilgiau negu dešimtmetį. Tačiau kalbos likdavo kalbomis, o realių sprendimų dėl pokyčių taip ir nebuvo.

Dabartiniai rajono vadovai išsamiai susipažinę su bendrovės „Kėdbusas“ situacija, jau kuris laikas ieško išeičių, kaip geriau, kokybiškiau ir ekonomiškiau pertvarkyti šių vežėjų darbą.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis sudarė darbo grupę, jos nariai detaliai susipažino su įmonės veikla, atliko išsamius skaičiavimus, lankė kitų rajonų vežėjus, kad pamatytų, kaip kituose rajonuose teikiamos pavežėjimo paslaugos. Kadangi įmonės situacija gana sudėtinga, o dar padėtį pasunkino karantino pasekmės šioje paslaugų teikimo srityje, tai rasti vieną sprendimą nėra lengva.

Rajono vadovai ieško pačių geriausių išeičių ir sprendimų dėl kėdainiečių pervežimo paslaugų.

Bendrovės „Kėdbusas“ vadovai parengė savo viziją, kaip įmonė galėtų dirbti ateityje. Šis projektas buvo pateiktas rajono Tarybos nariams.

Birželio 1-ąją rajono vadovai susitiko su UAB „Kautra“ direktoriumi Linu Skardžiuku. Jis pasidalijo patirtimi, kaip ši bendrovė analogiškas paslaugas teikia keliuose kituose rajonuose. Susitikime buvo kalbėta apie galimybes bendradarbiauti ir Kėdainiuose.

Tad artimiausiu metu laukiama konkretesnio UAB „Kautra“ galimo bendradarbiavimo modelio pristatymo. Kai jis bus pateiktas, rajono meras Valentinas Tamulis gauta informacija pasidalins su rajono Tarybos nariais.

Komentarai

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia